Łóżka półpiętrowe
Łóżka ze wspaniałym miejscem do zabawy. Pomysł klientki, mamy dziewczynki i chlopca. Wymiary, a przede wszystkim wysokość pod dolną belką zostały narzucone.
Skośne drabinki są bardzo wygodne, a wysokie barierki zapewniają bezpieczeństwo. Ze względu na małą grubość materacy musiały powstać dodatkowe wypełnienia pod górnymi barierkami.
Biały regał
Koncepcja i założenia klienta, regał o dokładnych wymiarach pod wnękę. Dodatkowa ramka naokoło zasłania szczelinę i nierówności.
Szuflady o głębokości prawie 70cm.
2 boys
Komplet mebli do pokoju dwóch chłopaków. Piętrowe łóżko połączone z szafą dzieloną z regalikiem. Łóżko to kolejna adaptacja łóżka domku. Schodki z szufladkami, na dole barierka przeciwspadaniowa w kształcie skał.
Przez całą długość pokoju, prawie 4m, pod sufitem został zabudowany pawlacz. Wszystkie drzwiczki na zawiasach z hamulcami hydraulicznymi oraz z podnosnikami gazowymi.
Sciana pod oknem to zabudowa biurkowa. Dużo szufladek, schowków. Pośrodku na ścianie płytkie półeczki do ustawiania resoraków. Ciekawą sprawą jest regulowana wysokość biurek. W tej chwili jest to 65cm - odpowiednie dla 5-9 latka, a jak chłopaki podrosną, w prosty sposób biurka podwyższa się do standardowych 75cm.
galeria kontakt info jak kupić
Leśny pokój
Kilka mebelków w klimacie roślinno-leśnym do pokoju małego chłopaka. Łóżko początkowo miało być tylko domkiem, ale w wersji finalnej na górze można zdjąć podłogę i położyć materac (wymiary 90x180). Pod łóżkiem pojemnik na kółkach. Szafa 55x80x200cm, w formie drzewa, z jeżowymi uchwytami, po wymianie frontów, może być normalną dorosłą szafą. Pod
okno zawędrowało siedzisko malowaną trawą, drewnianym blatem i dwoma pojemnikami na zabawki. Całość wykańczają dwie podwójne półki chmurki.
Pod barankami
Komplet mebli dla dziewczynki.. Mega pojemna szafa narożna, regał z półkami wysoka komoda i wisząca zamykana szafka. Całość z ręcznie malowanymi roślinnymi wzorami i uchwytami w kształcie kwiatów.
Różowe kwiaty
Proste łóżko z olbrzymią szufladą na kółkach pod calym łóżkiem. Nocna szafeczka z dwiema szufladkami i wyciętym uchwytem w kształcie kwiatka. W tle szafka w trakcie malowania pod kolor kompletu. Wysoki regalik dopasowany w róg pokoju. Wisząca podwójna półka-chmurka.
Motylospanie
Łóżko pod materac 90x200 kształtami nawiązuje do szafy Ikea serii Mamut. Nad łóżkiem jest liść również z Ikei, wyrastający z szafki nocnej w kształcie drzewa z liśćmi.
Naprzeciw łóżka niska długa wisząca szafka. Drzwi do szaf w kształcie motylków.
Regał na książki to nic specjalnego, ale wytrzyma wspinaczkę każdego dziecka, ponieważ wszystkie półki zostały przymocowane na stałe.
Piano
Biurko narożne, wykonane pod konkretne miejsce - trzeba było pogodzić łóżko, grzejnik i okno dachowe. Biurko zostało wykonane jako rosnące - teraz ma 65cm, a prosta operacja pozwala na podniesienie do standardowych 75cm. Proste drewniane szufladki cyba fajnie kontrastują z ozdobnymi białymi nogami i finezyjnie frezowanymi krawędziami
                                    Car show
Samochodowy pokój dla dwóch chłopaków.
Łóżko z szufladą na pościel, w silniku komoda i rozkładane biurko, obowiązkowo z kierownicą, kogutem i prawdziwym gniazdkiem samochodowym 12V.
Przy łóżku stojąca lampa nocna z w pełni sterowalną sygnalizacją.
Komoda z przewijakiem i mega pakowna szafa dopełniają całości.
Błękitne kwiaty w bieli
Komplet mebli dla dziewczynki. Meble białe, z motywem błękitnych kwiatów z bladoróżowym wnętrzem.
Proste łóżko z dwiema szufladami ma barierkę w kształcie kwiatu.
Przy łóżku stoi mini toaletka, przymocowana do ściany.
Duża szafa narożna z nadstawką pomieści mnóstwo ubrań - wnętrze dopasowane do życzenia klientki. Dodatkowa kratka w górnej części zapewnia połączenie z kratką wentylacyjną zasłoniętą przez szafę. Uchwyty to ręcznie wycinane i malowane kwiaty.
Wiszące półki w kształcie domku zapewniają sporo miejsca na mniejsze lalki i zabawki pomimo niezbyt dużej głębokości.
Obok okna stoi prosty regał wykorzystujący do maksimum przestrzeń.
Nad łóżkiem miejsce znalazła prosta podwójna półka.
Kompletu dopełnią kwiaty do przyklejenia w różnych miejscach mebli.
.Dziewczęca biel
.
Red
Łóżko podwójne z biurkiem, regałem, półkami i szafą
.White tripple
.Potrójne łóżko z dużą ilością szuflad połączone z wysoką szafą
.Pokój podróżnika
.
Zamek na piętrze
Łóżko na antresoli z szafą, biurkiem, półkami i szafką.
Poddasze
Piętrowe łóżko z dużą ilością pojemników, półek, szuflad i zjeżdżalnią.
.Brzózka
.
.Biurko rounded
.
.Zabudowa w ramce
.
.Robot
.
.Pirat
.
Sunny red + szafa
Zestaw mebli wykonany na bazie piętrowego łóżka stówa, według koncepcji klientki. Łóżko piętrowe z szufladami, regał częściowo zamykany i fronty do istniejącej szafy tworzą komplet.
Sosenka 2 + szafa
Ship
.
Kółko i krzyżyk
Chłopakowe