Łóżko wieloryb
Proste łóżko ze stelażem 80x180, tak można zrobić praktycznie dowolne zwierzę
Pony
Łóżko zostało wykonane pod materac 110x200. Pojemnik 150x100x16cm na miękkich kółkach. Barierka kucyk i dodatkowe półeczki. Szerokość całości dostosowana do odległości do kaloryfera, dodatkowe wcięcia pod wymiar listwy przypodłogowej.
Dom
Łóżko w kształcie domku z częściowym zadaszeniem, regałem na książki i zabawki, półką-doniczką, otwieranymi okiennicami i dodatkowymi półkami wewnątrz łóżka. Atrakcją tego łóżka jest czarna ściana pokryta specjalną farbą tablicową - do malowania kredą.
Toaletka
Szafka z szufladami, uchwyty wycięte w kształt kwiatów pasujących do malowanego
wzoru, na kółkach teflonowych nie rysujących podłogi. Wzory i kolory identyczne jak w
kupionym wcześniej zegarze (różnice na zdjęciach wynikają z różnic obróbki zdjęć)
Łóżko rybka
Proste łóżko ze stelażem 80x180, tak można zrobić praktycznie dowolne zwierzę
Kwiatowy regalik
Regalik z półkami i szufladami. Wymiary: wys.210 x szer.50 x gł.30cm.
Ręcznie wykonane uchwyty, boki z drewna sosnowego.
Serduszko
Łóżko w kształcie domku. Duża szuflada pod całym łóżkiem. Otiwierane okiennice, otwierane drzwi z ruchomym zamkiem, półka-doniczka, karnisz na firankę, wieszak wewnątrz, schodki. Dodatkiem jest rzeźbione szare drzewo z półkami przymocowane do ściany.
Piętrowa stówa
Łóżko miało pasować do serii mebli Ikea o podobnej nazwie;)
Kształt i miejsce podpór podporządkowany szafie, parapetowi i dostępnemu miejscu. Pod parapetem dodatkowa szafka.
Cofnięty przedni słupek zapewnia większą lekkość konstrukcji.
Różowe kwiaty
Proste łóżko z olbrzymią szufladą na kółkach pod calym łóżkiem. Nocna szafeczka z dwiema szufladkami i wyciętym uchwytem w kształcie kwiatka. W tle szafka w trakcie malowania pod kolor kompletu. Wysoki regalik dopasowany w róg pokoju. Wisząca podwójna półka-chmurka.
Motylospanie
Łóżko pod materac 90x200 kształtami nawiązuje do szafy Ikea serii Mamut. Nad łóżkiem jest liść również z Ikei, wyrastający z szafki nocnej w kształcie drzewa z liśćmi.
Naprzeciw łóżka niska długa wisząca szafka. Drzwi do szaf w kształcie motylków.
Regał na książki to nic specjalnego, ale wytrzyma wspinaczkę każdego dziecka, ponieważ wszystkie półki zostały przymocowane na stałe.
.Szczeniak
.
Pod barankami
Komplet mebli dla dziewczynki.. Mega pojemna szafa narożna, regał z półkami wysoka komoda i wisząca zamykana szafka. Całość z ręcznie malowanymi roślinnymi wzorami i uchwytami w kształcie kwiatów.