Najświeższe realizacje do obejrzenia na portalu Facebook
Prawie dębowe łóżko piętrowe
Piętrowe łóżko z drewna sosnowego (na zdjęciach bejcowane na kolor dębu) i płyty MDF.
Wykonane bez widocznych wkr
ętów i śrub, z ogranicznikami, skośną bardzo wygodną drabiną. Dolny materac jest sporo szerszy niż górny. Szuflady i ich uchwyty zostaly wykonane analogicznie jak już istniejące meble w pokoju.
Tripple
Łóżko piętrowe dla trójki rodzeństwa. MDF malowany na biało oraz drewno sosnowe bejcowane na kolor dębu.
Pojemne szafki, duże szuflady na miękkich kółkach, dodatkowe półki dolnego i górnego łóżka wykorzystujące całą szerokość małego pokoju. Dodatkowa półeczka dla właścicielki środkowego miejsca. Dodatkowym elementem do zabawy jest przejście w barierce środkowego łóżka - można się bawić dookoła.
galeria kontakt info jak kupić
Trzy spania
Duży projekt wykonany według koncepcji klienta dla trzech dziewczyn. Kolory wenge bejcy i farby dopasowane do pozostałych mebli w pokoju. Długość dopasowana maksymalnie do ściany. Dodatkowa półka pod górnym łóżkiem na pluszaki. Cztery szuflady optymalnie wykorzystują przestrzeń pod łóżkiem. Jak zwykle ilość widocznych śrub została ograniczona do absolutnego konstrukcyjnego minimum.
Trojka
Podwójne piętrowe łóżko dla trójki dzieciaków. Dwie drabinki z szerokimi stopniami, szuflady pod dolnym łóżkiem, biurko z grubego blatu i dodatkowo szafeczka na kółkach teflonowych. Kolory wybrane przez klienta.
Magiczny domek
Piętrowe łóżko na trzy materace. Główne mają wymiary 80x200cm, dolny 80x160cm schowany jest w szufladzie na kółkach. Wejście po schodkach z półkami i szufladą w dolnym stopniu lub drabiną montowaną na krótszym boku (zdjęcia wkrótce). Część półek jest otwarta od strony łóżka, żeby spokojnie odstawić szklankę z wodą czy książeczkę.
Ozdobą i głównym miejscem zabawy jest kolorowy domek z płotkiem, okiennicą i kominem. Kolory zostały wybrane przez klientkę, jest kolorowo, ale dzięki bieli całość nie przytłacza w stosunkowo małym pokoju o wymiarach ok. 2,5x 3,5m.
Domek został przygotowany w taki sposób, że gdy znudzi się dzieciom, będzie można odkręcić go i zamontować od frontu dodatkową barierkę (w komplecie.
.White tripple
.
Tripple 2
Quad